LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA !!!

Już niedługo zaczniemy odliczać dni, a potem godziny do pierwszej gwiazdki. Znowu towarzyszyć nam będzie zapach choinki i piernika. Po raz kolejny usłyszymy szelest papieru przy rozpakowywaniu prezentów. Nie każdy jednak ma tyle szczęścia, że będzie spędzać Święta w gronie kochających osób, które z miłością przygotują paczki, będące spełnieniem potrzeb i marzeń. Większość naszych podopiecznych to ludzie starsi i samotni. Dlatego od kilku lat prowadzimy akcję LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA.
Poprzez naszą stronę internetową listy mieszkańców Domu Seniora Rusinowa, Domu Seniora Biały Kamień oraz uczestników Dziennych Domów Pomocy na Podgórzu i Podzamczu, trafiają do wszystkich Mikołajów czyli ludzi nieobojętnych na los drugiego człowieka.

Mikołaju, zamieszczamy listy napisane przez – lub w imieniu- mieszkańców i podopiecznych. Wybierz ten,
który najbardziej Cię poruszył lub czyje życzenie jesteś w stanie zrealizować. Na paczki czekamy w siedzibie naszego Domu przy Osiedlu Górniczym 19A w Wałbrzychu do 15 grudnia.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 74 844-68-65 lub mailowy domseniorarusinowa@gmail.com, w celu wskazania dla kogo chcesz zostać Świętym Mikołajem.

Najbardziej zapracowany Mikołajom możemy pomóc. Można przekazać wpłaty pieniężne na konto Stowarzyszenia Nestor z dopiskiem ,, prezent od Mikołaja”.

Bank Santander Oddział w Wałbrzychu : 98 1090 2590 0000 0001 3202 2314