Wałbrzych
Get Adobe Flash player

Oferujemy pobyt w DOMU SENIORA RUSINOWA oraz w Domu Dziennego Pobytu na Podzamczu

 

Dom dysponuje pokojami dwu i wieloosobowymi. Pomieszczenia mieszkalne dostosowane do potrzeb mieszkańców, wyposażone są w niezbędny sprzęt, meble oraz rzeczy i sprzęty osobiste jego użytkowników.
IMG_2286_resize

 

 

 

 

 

 

 

 

Łazienki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

IMG_2284_resize

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do dyspozycji mieszkańców są: kuchnia i stołówka oraz kuchenki pomocnicze.

 

 

IMG_2261_resize

 

Sala dziennego pobytu.

IMG_2271_resize

Placówka świadczy usługi w zakresie rehabilitacji ruchowej, której celem jest przywrócenie choremu optymalnej sprawności fizycznej.

Aktywizowanie do czynności samoobsługowych i zapobieganie skutkom unieruchomienia realizowane jest przez ćwiczenia indywidualne i grupowe.

W naszym Domu znajduje się również winda dla osób niepełnosprawnych.

Do wspólnych spotkań i zajęć mieszkańcy mają do dyspozycji salę dziennego pobytu, salę terapii, kuchenki pomocnicze, stołówkę i kaplicę.

Naszym celem jest zapewnienie całodobowej opieki oraz zaspokojenie niezbędnych potrzeb bytowych, opiekuńczych, wspomagających, społecznych i religijnych na poziomie obowiązujących standardów.

Ochrona danych osobowych

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych

tel.  798 619 711,

e-mail:  iod@domseniora-rusinowa.pl

20160311_115623
DOM DZIENNEGO POBYTU
PODZAMCZE Jesteś osobą samotną? Potrzebujesz opieki, pomocy? Chcesz miło i kreatywnie spędzić czas? TO MIEJSCE JEST DLA CIEBIE! DZIENNY DOM POMOCY - to tutaj zajmie się Tobą wykwalifikowany personel; - tu, w sympatycznym towarzystwie spożyjesz dwa posiłki; - skorzystasz z foteli masujących, rowerka stacjonarnego i stołu rehabilitacyjnego; - codziennie będziesz uczestniczyć w terapii zajęciowej, ćwiczeniach usprawniających pamięć, gimnastyce i relaksacji. To miejsce, w którym znajdziesz przyjaciół. ZAPRASZAMY ! Wałbrzych, ul. Kasztelańska 7. tel. 74 640 18 80
BIP
bip_logo_pomn1_grad
Nasz Dom

Dom Seniora – Rusinowa w Wałbrzychu funkcjonuje od maja 2014 r. położony jest w cichej dzielnicy na obrzeżach miasta, otoczony dużą ilością terenów zielonych. W pobliżu zlokalizowany jest park i ogródki działkowe, co sprzyja odpoczynkowi oraz pozwala na stworzenie atmosfery pozwalającej na wypoczynek i możliwość relaksu.

IMG_2290_resize

Dom służy osobom potrzebującym opieki medycznej, a wparcia przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i spokoju. Nasz dom dostosowany jest do obowiązujących standardów, co sprawia, że żyje się w nim wygodnie, ciepło i spokojnie.

Blisko mieszkańców są zawsze pracownicy, którzy w atmosferze wzajemnego zaufania służą im swoją pomocą i umiejętnościami.

MOPS Wałbrzych
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu ul. Beethovena 1-2 58-300 Wałbrzych Budynek - siedziba PCPR w Wałbrzychu tel.: 74-66-40-800 fax: 74-66-40-888 e-mail: sekretariat@mops.walbrzych.pl