Witam serdecznie wszystkich Wałbrzyszan naszych przyjaciół i darczyńców !!!

W okresie od marca przez ostatnie 2 miesiące jak wszyscy borykaliśmy się z wirusem, który przyniósł nowe zagrożenie i wyzwanie dla naszych pracowników.  

Do tego czasu najważniejsze mottem naszego Domu   było, aby żyć i cieszyć się życiem a nie tylko istnieć.  Okres ten zdecydowanie zmusił nas do wielu zmian, na każdym odcinku naszej pracy.

My pracownicy ostatnio rozważając wielokrotnie bez jakiegokolwiek patosu stwierdzamy, że tylko dzięki wsparciu i życzliwości Was Wałbrzyszan udało nam się pokonać ten trudny czas, z którym pewnie przyjdzie nam funkcjonować nadal.

W imieniu swoim jak również wszystkich pracowników Domu Seniora w Wałbrzychu, chciałabym

SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM, KTÓRZY OD POCZĄTKU TRWANIA EPIDEMII SARS-COV-2 PRZYCZYNILI SIĘ DO TEGO, ŻE NASZA PRACA I WYSIŁEK NA RZECZ NASZYCH MIESZKAŃCÓW DO DNIA DZISIEJSZEGO PRZYNOSI POZYTYWNE I WYMIERNE EFEKTY

Korzystając z możliwości łączenia się z Państwem pragnę wyrazić uznanie dla mieszkańców, którzy oferowali nam swoją pomoc jako wolontariusze, gdybyśmy tylko byli w potrzebie, dzwonili do nas pytając w czym mogą nam pomóc. W tym trudnym czasie było to dla nas wielkie wsparcie i dawało poczucie, że nie jesteśmy sami.

Dziękujemy Panu Prezydentowi dr Romanowi Szełemej i  Pani Prezydent Sylwii Bielawskiej za pełne poświęcenie i wsparcie NAS w każdym momencie, służenie radą i dobrym słowem na każdym etapie walki z Koronawirusem.

Za maseczki dziękujemy:  Naszym Wałbrzyskim Seniorkom ze Stowarzyszenia „ Radość życia”, Pani Danucie Lulkowskiej ze Stowarzyszenia Zespołu Pieśni i Tańca w Wałbrzychu i P. Kasi,  wolontariuszkom z grupy ,, Jedlina i Głuszyca Pomaga”

Za przyłbice serdecznie dziękujemy: Prof. Stanisławowi Bartkiewiczowi z Politechniki Wrocławskiej; Panu Jakubowi Nargal Gadeckiemu i Panu Piotrowi.

Dolnośląskiemu oddziałowi Fundacji na Rzecz obronności i bezpieczeństwa kraju
,,Combat Alert”
 za przeprowadzenie dezynfekcji w Naszym Domu

Za środki dezynfekujące i rękawiczki dziękujemy:
Orkiestrze Świątecznej Pomocy Fundacji Jurka Owsiaka,

Dolnośląskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu ,

 Nikoli i Miłoszowi wraz z opiekunem, Dh Ewą Kowalczyk z 8 WDH INFINITY,

 Firmie MILMAR pani Mileny Martynogi w Wałbrzychu

Za wodę dziękujemy: Radnym Rady Miejskiej w Wałbrzychu – uśmiechy od naszych mieszkańców

Naszym hurtownikom szczególnie: Pani Justynie z ,,Jana Opakowania” za zrozumienie i życzliwość w zaopatrywaniu nas w potrzebne do codziennego życia i pracy środki dezynfekcyjne i higieniczne, Pralni ,,Nadzieja” która od początku z nami współpracuje,

 Firmie ,,Party Serwis”pana Jacka Zasady, który wykazał zrozumienie dla pensjonariuszy Naszych Dziennych Domów Pomocy oraz
 ,, Karczmie Góralskiej” pana Piotra Pola, którzy gotują dla naszych mieszkańców pyszne jedzonko. Dziękujemy również, wszystkim Korporacjom Taxi z Wałbrzycha którzy z  życzliwością podeszli do naszej  prośby, dzięki czemu praca opiekunów stała się o wiele łatwiejsza a jednocześnie wpłynęło to na lepsze funkcjonowanie Naszego Domu J!!!

Chciałabym również zwrócić się do moich pracowników, aby serdecznie podziękować  mojej  KADRZE, która jak zwykle ale teraz szczególnie stanęła na wysokości zadania. Chylę czoło oraz składam wyrazy szacunku wszystkim, którzy wobec mieszkańców wykazali ogrom empatii i życzliwości w tłumaczeniu zaistniałej sytuacji oraz za pełną profesjonalizmu postawę wobec obowiązków.

Jeżeli kogokolwiek pominęliśmy przepraszamy i serdecznie pozdrawiamyJ

Uważam, że kryzys jest okazją aby pokazać światu z jakiej gliny jesteśmy ulepieni.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy i                          pozdrawiamy Dyrekcja  Domu Seniora Rusinowa, pracownicy oraz mieszkańcy